Základní princip outsourcingu a kvalitní nástroje řízení sítě – Kerio control

 Základní princip outsourcingu je zřejmý, outsourcingová firma dodává příjemci službu za výhodnější cenu, než pokud by si službu zabezpečoval sám. Začít se správou sítě od nuly je velmi náročné.  Předpokladem úspěchu outsourcingové firmy je efektivní využití vlastních lidských zdrojů a použití vhodných technologií. Spořit náklady na straně mezd je již velmi obtížné. Jediná cesta je racionální využití času za podpory výkonných technologií.

Kerio controlPokud chtějí outsourcingové firmy v oblasti IT efektivně monitorovat a řídit provoz v sítí, je nutné k tomu mít vhodné softwarové nástroje. Mezi špičky v oblasti řízení, monitoringu, ochrany sítě je nástroj Kerio Control. Kerio Control spadá do rodiny produktů firmy Kerio, kterou zastupuje firma Comes.

Kvalitní lidské zdroje již nelze zlevňovat. Jedinou možností, jak pracovat efektivněji, je orientace na technologie, které mohou tuto efektivitu nabídnout. Společnost  Comes na tuto zákonitost již přišla. Kerio Control je jí účinným pomocníkem.

převzato: Jindřich Reichmann a technické specifikace Kerio control ,odkaz:   Držáky na TV,

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
Kerio Control Box nejlepší firewally UTM

...  a správci sítí doporučuje velice kvalitní zařízení Kerio Control Box, které patří ...

default
Kerio Control Box – hardware server firewall

...  Control jsou nyní k dispozici ve formě hardwarového zařízení v podobě Kerio Control ...

Kerio firemní síť

...  z produktů Kerio zaujal, neváhejte. Profesionálním nástrojem pro správu sítí, je ...