Youtube a Google informace – Co o vás ví?

Možná na vás v stále době vyskakují upozornění od Youtube. Tím majitel Google připomíná, že o vás ví úplně všechno… Google ví, že jste se na počítači dívali na video, na telefonu procházeli web a tabletu vám poté v reklamě zobrazí souvisejí zboží.

 

Připomenutí ohledně ochrany soukromí od YouTube, dceřiné firmy společnosti Google

Až budete připraveni pokračovat na YouTube, přejděte dolů a klikněte na Souhlasím. Případně si na této stránce prostudujte další možnosti.


Jaké údaje zpracováváme, když používáte Google

  • Když například vyhledáváte restauraci v Mapách Google nebo sledujete video na YouTube, zpracováváme informace o této aktivitě, včetně údajů, jako je sledované video, ID zařízení, IP adresy, data souborů cookie nebo poloha.
  • Výše popsané informace zpracováváme, také když používáte aplikace nebo weby, které využívají služby Google, například reklamy, službu Analytics nebo přehrávač videí YouTube.

Proč je zpracováváme

Tyto údaje zpracováváme k účelům popsaným v našich zásadách, včetně těchto:

  • pomoc službám Google s přinášením užitečnějšího, personalizovaného obsahu, jako jsou relevantnější výsledky vyhledávání,
  • vylepšení kvality našich služeb a vývoj nových služeb,
  • zobrazování reklam na základě vašich zájmů, včetně věcí, jako jsou zadané vyhledávací dotazy nebo videa, která jste sledovali na YouTube,
  • vylepšení zabezpečení prostřednictvím ochrany proti podvodům a zneužití,
  • provádění analýz a měření s cílem zjistit, jak jsou naše služby používány.

Slučování údajů

Údaje získané z jednotlivých služeb a různých zařízení pro tyto účely rovněž kombinujeme. Na základě údajů o biliónech vyhledávacích dotazů například vytváříme modely oprav pravopisu, které používáme ve všech našich službách. Údaje také kombinujeme, abychom vás a ostatní uživatele mohli upozornit na potenciální bezpečnostní rizika.

Jak Google pomocí těchto údajů vylepšuje služby


Tip: Pokud se před vyjádřením souhlasu přihlásíte ke svému účtu Google, vaši volbu si budeme pamatovat ve všech přihlášených zařízeních a prohlížečích.

To není všechno

Když používáte služby Google, například Mapy, Vyhledávání nebo YouTube, generujete informace, jako jsou místa, která navštěvujete, obsah, který máte rádi, nebo lidé, které znáte. Díky těmto informacím můžeme služby Google v mnoha ohledech vylepšovat

youtube-soukromi

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
google ochrana soukromí
Google a ochrana soukromí

Google v posledních začal ve výsledcích hledání zobrazovat hlášku upozor ...  ...

Google HELL
Jaké informace o vás Google shromažďuje

...  vytváříte účet u Google (např. k Youtube, G+, Picasa, Gmail, Drive atd) odsouhlasíte ...

One Response to Youtube a Google informace – Co o vás ví?

  1. pato napsal:

    to je normalne strach z toho co vsetko o nas vie google

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *