Správci sítě na volné noze

Pokud nepotřebujete kvalitní a silný tým pro správu Vaší sítě, a stačí vám jeden externí správce (outsourcing it), podívejte se Navolné noze.  Živnostníci a freelancers jsou často levnější než specializované firmy, ale mají také své nevýhody. V případě „výpadku“ jednoho člověka, je ohrožená celá IT  síť.  Pouze jeden člověk zná architekturu sítě. Pokud je správce IT na výjezdu i jiného klienta, nemůže se věnovat aktuálním Vašim potřebám.

Pokud toto všechno jste ochotni podstoupit, můžete získat IT správce který se bude věnovat Vaší IT síť s nasazením.

Možnost výběru správce na volné noze lze na serveru http://navolnenoze.cz/katalog/site-servery/ naopak stabilní firmou s více zaměstnanci je správa sítě Comes, která i je jedním z hlavních dodavatelů produktů Kerio.

Podívejte se na reference některých Správců sítě:

Reference: Profesionální správa sítě, management a zabezpečení IT pro firmy. Správa sítě se specializací na operační systémy Linux a Microsoft Windows. Spráce sítě zajístí kompletní outsourcing IT, administrace a související poradenství. Zajištění technické podpory v oblasti IT . Vše s ohledem na snižování nákladů na IT a efektivitu všech procesů. http://navolnenoze.cz/prezentace/martin-tomasek/

Zdeněk Paulenka je počítačový lékař, opravář a servisní technik pro IT . Správce sítě zajitstí provoz  počítačů a výpočetní techniky jako váš hodinový manžel přes počítače: okamžitá pomoc na dálku. Paulenka zajistí počítačový servis, řešení běžných i atypických problémů uživatele, poradenství, nákupy. Asistované reklamace a pozáruční opravy. Outsrourcing IT na odborné úrovni je dáno vzděláním oblasti IT a 12 let praxe.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
repasovaný server Dell
Co je to repasovaný server?

Naše slovníková definice Co je to repasovaný server: Repasované servery nejsou nová, ale v mi ...

alvao
IT asset management

  IT asset management znamená správu, evidenci a řízení komunikačního vybavení, hardwa ...

ng300w-plp-appliance
Kerio nový firewall router s Wi-Fi NG100W a NG300W

...  komplexním řešením pro unifikované zabezpečení IT sítě (UTM), které zajistí celkovou ...

tier 3 a4
Wedos plánuje Datacentrum chráněné před katastrofami

Wedos je poskytovatel internetových Hostingových a doménových služeb z Hluboké nad Vltavou. Pl ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *