Software pro lesnictví

Software pro lesnictví: těžba dřeva za pomoci grafického zobrazení

Každý, kdo spravuje jakkoliv velkou oblast lesů, jistě moc dobře ví, jak obtížná je tato činnost v hustém lesním porostu. Jak těžká je orientace na daném místě, pokud navíc využíváte papírové mapy a postarší způsob evidence.

S tím vším může být nyní konec, pakliže k této činnosti, kterou je těžba a prodej dřeva, využijete moderních a novodobých nástrojů, jež vám předkládá společnost InterSoft s.r.o. Choceň. Specialista na lesní hospodářství, který kromě vynikajícího softwarového vybavení, přináší i možnost zobrazení potřebných dat v terénu.

Co je to Forester Pro?

Jak sami můžete tušit, Forester Pro je aplikace, která vám dokáže zobrazit vše potřebné (lesy, holiny, školky, katastry, paseky) na mobilních zařízeních, v rámci nichž jsou data synchronizována s hlavním serverem. Pokud vás tedy čeká lesní těžba dřeva, není nic snazšího, než mít elektronickou hospodářskou knihu neustále při ruce. Navíc, pokud do ní můžete vepisovat řadu důležitých poznámek, jež máte k dispozici ihned po návratu do kanceláře.

Značným přínosem jsou hlavně porostní a těžební mapy, které vám za pomoci GPS ukazují vaši aktuální polohu, takže máte naprosto jasnou představu o tom, kde bude prováděna ona potřebná těžba dřeva. Snadno si změříte odpovídající polohy, vzdálenosti a připravíte plánované těžební projekty a podobně.  Mapy lze zobrazit na tabletu který komunikuje serverem po síti.

Lesnictví – těžba dřeva snadno a rychle

Jděte v těchto ohledech s dobou a vsaďte na zákazníky prověřené řešení, které vám za velice slibných finančních podmínek předkládá společnost InterSoft s.r.o. Choceň. Dopřejte si řešení šité přímo na míru a zvolte i řadu nadstandardních modulů, s nimiž docílíte potřebných výsledků. Tedy prvotřídní hospodářské evidence s možností prohlížení dat v terénu. To vše s výslednou efektivností a patřičnými výsledky práce.

Podívejte se na program Forester Pro

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
google ochrana soukromí
Obsah bezpečnostního emailu od Google

Obsah bezpečnostního emailu od Google: Proč jsme vám tento e-mail poslali? Zabezpečení bereme ...

repasovaný server Dell
Co je to repasovaný server?

Naše slovníková definice Co je to repasovaný server: Repasované servery nejsou nová, ale v mi ...

internetová doména
Co je to webová doména a jak ji získat

Dřív, než vznikla samotná webová doména, byl tady číselný kód počítače připojeného k ...

ověření účtenky online
Ruční kontrola platnosti účtenky, možnost dovolání

Pokud vaše účtenka je 100% správně nahrána do EET loterie Účtenkovka a přesto není v syst ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *