Software pro lesnictví

Software pro lesnictví: těžba dřeva za pomoci grafického zobrazení

Každý, kdo spravuje jakkoliv velkou oblast lesů, jistě moc dobře ví, jak obtížná je tato činnost v hustém lesním porostu. Jak těžká je orientace na daném místě, pokud navíc využíváte papírové mapy a postarší způsob evidence.

S tím vším může být nyní konec, pakliže k této činnosti, kterou je těžba a prodej dřeva, využijete moderních a novodobých nástrojů, jež vám předkládá společnost InterSoft s.r.o. Choceň. Specialista na lesní hospodářství, který kromě vynikajícího softwarového vybavení, přináší i možnost zobrazení potřebných dat v terénu.

Co je to Forester Pro?

Jak sami můžete tušit, Forester Pro je aplikace, která vám dokáže zobrazit vše potřebné (lesy, holiny, školky, katastry, paseky) na mobilních zařízeních, v rámci nichž jsou data synchronizována s hlavním serverem. Pokud vás tedy čeká lesní těžba dřeva, není nic snazšího, než mít elektronickou hospodářskou knihu neustále při ruce. Navíc, pokud do ní můžete vepisovat řadu důležitých poznámek, jež máte k dispozici ihned po návratu do kanceláře.

Značným přínosem jsou hlavně porostní a těžební mapy, které vám za pomoci GPS ukazují vaši aktuální polohu, takže máte naprosto jasnou představu o tom, kde bude prováděna ona potřebná těžba dřeva. Snadno si změříte odpovídající polohy, vzdálenosti a připravíte plánované těžební projekty a podobně.  Mapy lze zobrazit na tabletu který komunikuje serverem po síti.

Lesnictví – těžba dřeva snadno a rychle

Jděte v těchto ohledech s dobou a vsaďte na zákazníky prověřené řešení, které vám za velice slibných finančních podmínek předkládá společnost InterSoft s.r.o. Choceň. Dopřejte si řešení šité přímo na míru a zvolte i řadu nadstandardních modulů, s nimiž docílíte potřebných výsledků. Tedy prvotřídní hospodářské evidence s možností prohlížení dat v terénu. To vše s výslednou efektivností a patřičnými výsledky práce.

Podívejte se na program Forester Pro

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
alvao
IT asset management

...  evidenci a řízení komunikačního vybavení, hardware a software ve firmách, ...

easytask-konci
Online poptávkový systém Easytask.cz končí k 31.10.2017,

Easytask.cz je poptávková služba pro vytížené marketéry a další specialisty ve firmách. Po ...

kerio best seller
Kerio – nejlepší prodejci za roky 2006 až 2016

Společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro kom ...

Office2007 konec podpory
Konec podpory Office 2007

Společnost Microsoft po deseti letech od začátku prodejů, ukončí podporu podporu kancelářsk ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *