Software na evidenci počítačů

Správci IT a počítačových sítích potřebující evidovat nejen hardware, ale software.  Jedna pražská IT společnost používá k evidence aplikaci ALVAO .

Společnost ALVAO je Microsoft Gold Certified Partner a při vývoji svých sofwarových produktů ALVAO se strategicky orientuje na platformu společnosti Microsoft.

Své sofwarové produkty vyvíjí v souladu s jejími technologickými a bezpečnostními standardy. Dodržování těchto standardů je kontrolováno nezávislými certifikačními autoritami. Produkty získaly nejvyšší úrovně certifikací

  • Certified for Windows Server 2008
  • Certified for Windows Vista
  • „Compatible With Windows7

Díky této strategii jsou produkty ALVAO lehce integrovatelné s technologiemi Microsoftu

  • Office
  • Exchange
  • Sharepoint
  • Active Directory

Alvao například používají v České televizi. Česká televize  zaměstnává okolo tří tisíc pracovníků, jejichž hlavními pracovními nástroji jsou informační technologie. Kvalita vysílání je závislá na technice. V takovém počtu je přímo nutností používat efektivní nástroje pro evidenci veškerého IT majetku a jeho spravování.

Evidence v účetním (ERP) systému je obvykle podmíněna komplexním procesem (předávací protokoly apod.). Evidovat drobný majetek, např. SIM kartu, nebo flash disk za 100,- Kč, tímto způsobem pak vychází dráž než nákupní cena vlastního zařízení. Proto naši zákazníci na tato zařízení používají ALVAO a delegují evidenci drobných zařízení na IT oddělení – tedy na zaměstnance, kteří tato zařízení skutečně potřebují.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
default
Evidence počítačů, tiskáren, serverů, software

...  hledáte software pro evidenci hardware a software v celé firmě, úřadu, organizaci a ...

alvao
IT asset management

...  asset management znamená správu, evidenci a řízení komunikačního vybavení, hardware a ...

alvao asset
ALVAO Asset Management

...  Asset Management dokonalý přehled o hardware a software ALVAO Asset Management je ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *