Samepage.io velikost cloud úložišitě ve free verzi

2GB velikost free samepage

Jak je velký datový prostor pro ukládání souborů v cloudové službě Samepage? Pokud máte free (zdarma) verzi Starter Plan můžete využít úložiště až do velikosti 2GB. Free verzi získáte jednoduchým vytvořením účtu na www.Samepage.io

2GB velikost free samepage

Do tohoto prostoru můžete nahrát vlastní textové soubory, text, jiné soubory, tabulky, obrázky, události (kalendář), úkoly, videa odkazy a kódy HTML webových stránek. Pro tyto dokumenty lze použít online editor pro úpravu a tvorbu. Samepage je alternativa k Google Docs.

Pokud chcete používat Samepage na profesionální úrovni nebo k firemnímu řízení dokumentů, je vhodné si najmout konzultanta, který Vás se systém zaučí na nastaví.

Video ukázka možností Samepage

Zvýšení prostoru, předplacené služby

Pokud máte zájem o rozšíření prostoru můžete si zaplatit navýšení z 2GB  na 10Gb (giga bajt). Možnosti jsou tři, kdy si předplatíte určité období.

Premium Plan /cena na 1 uživatele
  • měsíční, $10dolarů
  • Qvartál, $30 (vychází 7,5 dolarů na měsíc)
  • Roční, $100 (vychází 8,3 dolarů na měsíc)

placené rozšíření o 10GB Samepage

Další služby od Kerio

Samepage online internetová služba z dílny firmy Kerio je nástupce Kerio Workspace. Keriose specializuje na podporu firemní komunikace jak ve formě správy firemních dokumentů, tak zabezpečení provozu  emailů (Kerio Connect) a telekomunikaci (Kerio Operator).  K ochranně a správě sítí slouží Kerio Control, jedná se o vyspělí firewall.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
ikona_wifi
Wifi do restaurace, hotelu, školy, firmy, výroby, skladu…

...  je přenecháno vzdálenému internetovému serveru (cloudu), kdy není nákup potřeba a ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *