RIS® – systém, který zefektivní každé podnikání

Pokud chcete, aby se vaše podnikání rozvíjelo, musíte mít vše pod absolutní kontrolou. Současně je nutné, aby byly veškeré úseky spolu propojeny. Jedině tak je možné pružně reagovat na změny a operativně je řešit. Představujeme vám velice zajímavý ekonomický software RIS . Má několik podob a je vhodný pro malé, střední i velké podniky.

Představujeme RIS® – ekonomický systém, který zefektivní každé podnikání

Co je RIS®

RIS® je modulově řešený podnikový informační systém, který dokáže zefektivnit podnikání. Je určený pro malé, střední i velké podniky, přičemž jeho úloha je vždy stejná. Tento ekonomický software pomáhá při plánování a řízení podnikových procesů a pokrývá všechny potřeby organizace na všech úrovních. Jeho efektivita pramení z modulového řešení. Modely fungují samostatně a současně jsou propojeny. Vedoucí pracovníci tedy mají dokonalý přehled o tom, jak na jednotlivých úrovních jejich podnik pracuje. Jednotlivé moduly jako například účetní systém jsou řešeny tak, aby práce s nimi byla snadná a intuitivní.

4 podoby

RIS® má čtyři podoby. Je to Podnikový informační systém RIS, Manažerský systém TOP-RIS, Ekonomický software RIS Start a Výrobní podnikový systém AR-RIS.

Podnikový informační systém RIS je určen pro střední a velké podniky. Obsahuje modul pro plánování a řízení výroby, modul pro logistiku a skladové hospodářství, modul pro správu dokumentů a jeho součástí je účetní software.

Manažerský systém TOP-RIS je vhodný zejména pro manažery či pracovníky controllingu. Umožňuje zpracovávat data a vytvářet hodnotné statistiky.

Ekonomický software RIS Start je určen pro malé podniky, které chtějí mít účinný systém řízení za dobrou cenu. Výrobní podnikový systém AR-RIS je určen pro výrobní společnosti a má podobné moduly jako klasický informační systém RIS.

Ukázky z prostředí ekonomického softwaru RIS®

autor: Karel Janák

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
google ochrana soukromí
Obsah bezpečnostního emailu od Google

Obsah bezpečnostního emailu od Google: Proč jsme vám tento e-mail poslali? Zabezpečení bereme ...

albert-uctenka
Co dělat když nelze Účtenky velkých prodejců registrovat (Lidl, Albert….)

...  nakupujícím nesedí čas platby. V kontrole přímo v systému EET se tak účtenka najde, ...

internetová doména
Co je to webová doména a jak ji získat

Dřív, než vznikla samotná webová doména, byl tady číselný kód počítače připojeného k ...

ověření účtenky online
Ruční kontrola platnosti účtenky, možnost dovolání

...  nahrána do EET loterie Účtenkovka a přesto není v systému Zamítnuta a Nalezena, máte ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *