Online poptávkový systém Easytask.cz končí k 31.10.2017,

Easytask.cz je poptávková služba pro vytížené marketéry a další specialisty ve firmách. Pomáhá jim ve chvíli, kdy jim hoří termíny nebo když nemají dostatek interních kapacit. Nabízí přístup k tisícům dodavatelů v desítkách kategorií, kteří jsou ihned ochotni pomoci.  Online systém je velmi rychlý, nabízí přímou komunikaci mezi poptávajícím i nabízejícím. Provize se platí jen z výše uzavřeného obchodu. Přečtěte si důvod proč i tak poptávkový server končí …

Proč Easytask končí

Easytask.cz ukončí provoz k 31.10.2017, nahrazuje ho aplikace Profinaut. Po mnoha měsících velmi intenzivního úsilí v Easy task jistili, že většinový trh ještě není na služby typu Easytask připraven. Ani projekce současného růstu do budoucna nebyla příznivá a dosažení zisku by pravděpodobně trvalo několik let. Mateřská společnost LMC se proto rozhodla investovat do větších příležitostí, např. Profinaut, Práce za rohem či Seduo, kde můžeme pomoci většímu počtu lidí.

zdroj: email komunikace a https://www.easytask.cz/actuality/show/233

Co je to Easy task

Toto o sobě projekt říkal do srpna 2017:

Easytask.cz je služba pro vytížené marketéry a další specialisty ve firmách. Pomáháme jim ve chvíli, kdy jim hoří termíny nebo když nemají dostatek interních kapacit. Nabízíme přístup k tisícům dodavatelů v desítkách kategorií, kteří jsou ihned ochotni pomoci.

Zaměřujeme se zejména na činnosti, které lze realizovat pomocí počítače na dálku. Zakázky jsou proto nejčastěji z oblasti grafického designuprogramovánítvorby odborných článků, překladů, videoprodukce, analýz trhu či administrativy (navolávání schůzek, získávání kontaktů, hledání na internetu).

Zadavatel/ka vloží nejprve na Easytask.cz popis úkolu, který potřebují realizovat. Přihlásí se mu/jí dodavatelé, kteří nabídnou cenu. Zadavatel/ka vybere nejvhodnějšího dodavatele, odsouhlasí cenu a po realizaci převezme výstup práce.

Výhodou této formy spolupráce je zejména rychlost. První nabídka na vaši zakázku přijde v průměru do 9 minut a do 24 hodin jich obdržíte v průměru dalších 10. Také splnění úkolu může být extrémně rychlé. Nejsou výjimečné případy, kdy se kompletní realizace např. letáku odehraje v řádu hodin od zadání po obdržení výstupu.

Druhou velkou výhodou delegování je kvalita dodavatelů. V Easytask.cz jsou jich tisíce a těm nejlepším udělujeme certifikaci kvality, která je podmíněna kvalitní komunikací, vynikajícími referencemi a vysokým hodnocením od zadavatelů. Podívejte se na seznam certifikovaných dodavatelů.

Třetí výhodou Easytask.cz jsou služby. Naše obchodní podmínky, které jsme připravili ve spolupráci s největší českou právní firmou Havel & Holásek, zajišťují mlčenlivost nad projektem, vlastnictví veškerých práv i garanci jistoty v případě reklamace.

Zadavatel platí pouze cenu dohodnutou mezi ním a dodavatelem a to buď kartou předem (u tzv. běžných zakázek) nebo fakturou po dokončení práce (u služby Easytask for Business). Easytask.cz si účtuje zprostředkovatelskou provizi od dodavatelů.

Za službou Easytask.cz stojí renomovaná společnost LMC s.r.o., která již více než 20 let provozuje v ČR portál Jobs.cz a další služby. Takto silné zázemí nám umožňuje garantovat vrácení peněz a řešení případných sporů.

Naší vizí je uzpůsobit práci pro 21. století. To znamená, že chceme vytvořit nástroj, který zvýší flexibilitu práce ve firmách a který dodavatelům poskytne svobodnější rozhodování o tom, s kým, kdy a za kolik budou pracovat.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
kerio best seller
Kerio – nejlepší prodejci za roky 2006 až 2016

Společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro kom ...

Office2007 konec podpory
Konec podpory Office 2007

...  Microsoft po deseti letech od začátku prodejů, ukončí podporu podporu kancelářských ...

ng300w-plp-appliance
Kerio nový firewall router s Wi-Fi NG100W a NG300W

...  paketů (DPI) Stavová inspekce paketů (SPI) Systém pro detekci a prevenci útoků ...

srovani-servisu-iphone6
Srovnání cen oprav iPhone 6 v Pražských servisech

Připravili jsme cenové porovnání základních servisních oprav telefonu iPhone 6 značky Apple. ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *