Online poptávkový systém Easytask.cz končí k 31.10.2017,

Easytask.cz je poptávková služba pro vytížené marketéry a další specialisty ve firmách. Pomáhá jim ve chvíli, kdy jim hoří termíny nebo když nemají dostatek interních kapacit. Nabízí přístup k tisícům dodavatelů v desítkách kategorií, kteří jsou ihned ochotni pomoci.  Online systém je velmi rychlý, nabízí přímou komunikaci mezi poptávajícím i nabízejícím. Provize se platí jen z výše uzavřeného obchodu. Přečtěte si důvod proč i tak poptávkový server končí …

Proč Easytask končí

Easytask.cz ukončí provoz k 31.10.2017, nahrazuje ho aplikace Profinaut. Po mnoha měsících velmi intenzivního úsilí v Easy task jistili, že většinový trh ještě není na služby typu Easytask připraven. Ani projekce současného růstu do budoucna nebyla příznivá a dosažení zisku by pravděpodobně trvalo několik let. Mateřská společnost LMC se proto rozhodla investovat do větších příležitostí, např. Profinaut, Práce za rohem či Seduo, kde můžeme pomoci většímu počtu lidí.

zdroj: email komunikace a https://www.easytask.cz/actuality/show/233

Co je to Easy task

Toto o sobě projekt říkal do srpna 2017:

Easytask.cz je služba pro vytížené marketéry a další specialisty ve firmách. Pomáháme jim ve chvíli, kdy jim hoří termíny nebo když nemají dostatek interních kapacit. Nabízíme přístup k tisícům dodavatelů v desítkách kategorií, kteří jsou ihned ochotni pomoci.

Zaměřujeme se zejména na činnosti, které lze realizovat pomocí počítače na dálku. Zakázky jsou proto nejčastěji z oblasti grafického designuprogramovánítvorby odborných článků, překladů, videoprodukce, analýz trhu či administrativy (navolávání schůzek, získávání kontaktů, hledání na internetu).

Zadavatel/ka vloží nejprve na Easytask.cz popis úkolu, který potřebují realizovat. Přihlásí se mu/jí dodavatelé, kteří nabídnou cenu. Zadavatel/ka vybere nejvhodnějšího dodavatele, odsouhlasí cenu a po realizaci převezme výstup práce.

Výhodou této formy spolupráce je zejména rychlost. První nabídka na vaši zakázku přijde v průměru do 9 minut a do 24 hodin jich obdržíte v průměru dalších 10. Také splnění úkolu může být extrémně rychlé. Nejsou výjimečné případy, kdy se kompletní realizace např. letáku odehraje v řádu hodin od zadání po obdržení výstupu.

Druhou velkou výhodou delegování je kvalita dodavatelů. V Easytask.cz jsou jich tisíce a těm nejlepším udělujeme certifikaci kvality, která je podmíněna kvalitní komunikací, vynikajícími referencemi a vysokým hodnocením od zadavatelů. Podívejte se na seznam certifikovaných dodavatelů.

Třetí výhodou Easytask.cz jsou služby. Naše obchodní podmínky, které jsme připravili ve spolupráci s největší českou právní firmou Havel & Holásek, zajišťují mlčenlivost nad projektem, vlastnictví veškerých práv i garanci jistoty v případě reklamace.

Zadavatel platí pouze cenu dohodnutou mezi ním a dodavatelem a to buď kartou předem (u tzv. běžných zakázek) nebo fakturou po dokončení práce (u služby Easytask for Business). Easytask.cz si účtuje zprostředkovatelskou provizi od dodavatelů.

Za službou Easytask.cz stojí renomovaná společnost LMC s.r.o., která již více než 20 let provozuje v ČR portál Jobs.cz a další služby. Takto silné zázemí nám umožňuje garantovat vrácení peněz a řešení případných sporů.

Naší vizí je uzpůsobit práci pro 21. století. To znamená, že chceme vytvořit nástroj, který zvýší flexibilitu práce ve firmách a který dodavatelům poskytne svobodnější rozhodování o tom, s kým, kdy a za kolik budou pracovat.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
google ochrana soukromí
Obsah bezpečnostního emailu od Google

Obsah bezpečnostního emailu od Google: Proč jsme vám tento e-mail poslali? Zabezpečení bereme ...

albert-uctenka
Co dělat když nelze Účtenky velkých prodejců registrovat (Lidl, Albert….)

...  nakupujícím nesedí čas platby. V kontrole přímo v systému EET se tak účtenka najde, ...

internetová doména
Co je to webová doména a jak ji získat

Dřív, než vznikla samotná webová doména, byl tady číselný kód počítače připojeného k ...

ověření účtenky online
Ruční kontrola platnosti účtenky, možnost dovolání

...  nahrána do EET loterie Účtenkovka a přesto není v systému Zamítnuta a Nalezena, máte ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *