Nový provozní systém (affiliate) Wedos hosting

Dle informací od provozovatele hostingových a dalších služeb Wedos, probíhají přípravy nové generace provizního systému (affiliate), který nabídne nové možnosti, zjednoduší vyplácení, zlepší přehled o výsledcích a nabídne nové produkty k propagaci.
Wedos poskytuje neomezený webhosting s garancí nejnižší ceny, nejlevnější registrátor domén v ČR, serverhousing, virtuální a dedikované servery:

Spustili jsme základní verzi nového provizního systému

Nový systém je od tohoto měsíce (únor 2016)  již v provozu a využívá jej náš partnerský projekt Pojištění.cz. Stále probíhá jeho intenzivní vývoj a jakmile dosáhne potřebné úrovně a bude obsahovat minimálně všechnu funkčnost původního systému, dojde k Vaší migraci (v průběhu tohoto roku). Plánujeme zachovat plnou zpětnou kompatibilitu, tedy v rámci migrace nebudete muset měnit provizní odkazy ani kód reklamních ploch – nebudete se muset nijak aktivně zapojovat.

Větší nabídka produktů k propagaci
Nový systém je nyní provozován pod hlavičkou projektu Pojištění.cz, avšak po dokončení se přesune na svou vlastní doménu, provozován bude společností WEDOS a následně očekáváme zapojení dalších subjektů (inzerentů), tedy v tomto systému naleznete i jiné produkty k propagaci.

Vyzkoušejte již nyní a připište si bonus 100 Kč

Na následujících odkazech naleznete podrobné informace, přehled co všechno nabízí nové partnerské rozhraní i s nějakými screenshoty. Nebojte se zaregistrovat a rozhraní si osahat, ničemu se nezavazujete. Pokud budete registrováni v novém i původním systému, vaše účty během migrace „slijeme“ dohromady.

  • Základní informace, produkty, sazebník provizí
  • Podrobné informace, vyplácení, popis administrace
  • Partnerské rozhraní – registrace, administrace

AKCE do 31.3.2016 – Provize až 75% !!!

Vyzkoušejte si nový provizní systém a zapojte se do propagace on-line pojištění. Standardní provize jsou 18-50% (dle konkrétního produktu), ale do konce března všem dáme o polovinu vyšší provize, tedy 27-75%!

V aktuální nabídce je propagace produktů on-line sjednání cestovního pojištění a pojištění nemovitosti a domácnosti. Pokud tedy máte weby, které se nějak týkají cestování, domů, bytů či domova, můžete se hned zapojit a začít vydělávat i na něčem jiném než na doménách a hostingu.

  • Registrace do nového provozního systému
  • Současný systém
    Nový systém si tedy již nyní můžete vyzkoušet a osahat, nejsou však zatím k dispozici všechny možnosti – zatím lze k propagaci používat pouze provizní odkazy. Možnost používání reklamních ploch je teprve v přípravě.

Věříme, že tyto novinky oceníte. Očekáváme vaše názory, připomínky a nápady na vylepšení – využijte prosím kontaktní formulář na našich stránkách.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
ifttt.com-odhlaseni
Vzory hlášek a stránek „odhlásit odběr emailů“

Připravili jsme vzory, příklady a ukázky stránek které se zobrazí při odhlašování z newsl ...

tier 3 a4
Wedos plánuje Datacentrum chráněné před katastrofami

Wedos je poskytovatel internetových Hostingových a doménových služeb z Hluboké nad Vltavou. ...

foxydesk online chat
Foxydesk.cz online chat

...  je nový webový nástroj zaměřený na zákaznickou podporu na webu a ...

youtube-soukromi
Youtube a Google informace – Co o vás ví?

...  vylepšení kvality našich služeb a vývoj nových služeb, zobrazování reklam na ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *