Notebook Samsung 370R

Notebook Samsung 370R z nabídky Comes  je zařazen do aktuální nabídky PC a notebooků pro konec března a začátek dubna.  Notebook disponuje síťovým rozhraním vhodným pro firemní a velkoobjemový přenos dat.

Síťový přenos dat zajišťuje komponenta Intel® Centrino® Advanced-N 6235, která nabízí super rychlý bezdrátový přenos Wifi dat díky technologii 2×2 802.11 abg/n (up to 300Mbps). Rychlost bezdrátového toku je v 370R až 300Mb za vteřinu.  Další možností bezdrátového připojení je pomocí Bluetooth verze4.0. Toto připojení je vhodné pro bezdrátové komponenty jako klávesnice, myši.

V neposlední řadě notebook Samsung 370R disponuje konektorovým slotem pro zapojení do drátové počítačové sítě (RJ45) s Gigabit Ethernet 10Mb, 100Mb  a 1000 Mb za sekundu. Označení „b“ je bit, osm bitů je jeden Bajt. Toto rozlišení je nutné pro správné rozlišení rychlostí přenosu dat. Samsung zařízení včetně telefonů umí komunikovat s Kerio emailovým software.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
default
Evidence počítačů, tiskáren, serverů, software

...  příslušenství (tiskárny, klávesnice, myši, tablety, notebooky apod.) a komponentách ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *