Náhradní baterie pro nabíjení mobilu (do lesa a na cesty)

nahradní baterie k mobilním telefonum HTC ipod iphone nokia

Náhradní baterie pro chytré smart telefony nejsou běžné, ale moci si dobýt telefon z externí baterie již běžné je.  Nabýt telefon pomocí externí baterie je možné díky zařízení MKF-PBS02B které je určeno k  nabíjení telefonních baterií a dalších přenosných zařízení.

Princip je jednoduchý, externí baterii doma nabijete ze zásuvky a na cestě dobíjíte mobil.  Externí zdroj (baterie)  dokáže nabíjet mobily a zařízení značek Ipod, Iphone, Nokia, HTC.

Vstupní napětí z externí baterie: 5V/500mA Výstupní napětí: 5V/500mA Kapacita interního zdroje:Lithiová batarie 2200mA Provozní teplota: -10°C až +45°C Životnost až 500 cyklů.

nahradní baterie k mobilním telefonum HTC ipod iphone nokiaZákladem je kvalitní Lithiová baterie s  kapacitou až 2200 mAh což hravě vystačí na nabití jednoho až dvou mobilních telefonů v závislosti na kapacitě jejich baterie, která je umístěna v barevném hliníkovém pouzdře a jedná se tedy o výrobek s dlouhou životností. Navíc designové provedení je velice vyvedené.

Velice zajímavým zařízením je Idapt i4, které dokáže nabíjet až 4000 různých zařízení. Jedná se o univerzální nabíjecí zdroj do domácnosti nebo kanceláře. Zejména v kancelářích je bývá nedostatek zásuvek pro nabíjení zařízení, často jsou zapojování do napájecí sítě tiskárny, routery, osvětlení, počítače.    Při budování kanceláří, počítačových sítí a je nutné myslet na počty a rozložení zásuvek.

Konektory této externí bateriové nabíječky mají šest typů.

externí nabíječka mobil - konektory

 

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
default
Univerzální dobíjecí stanice min-iUSB, microUSB, Samsung 4, Sony Ericsson 2, iPod/iPhone, Nokia

...  rozhraní: min-iUSB, microUSB,nabíječka AA/AAA baterie, DC jack LG1 Samsung ...