Dokončena migrace e-mailů Wedos

Po migraci mailů rozesílá poskytovatel hostingových služeb Wedos rozesílá následující: Vážený zákazníku,
úspěšně byla dokončena migrace e-mailů vašeho webhostingu, kterou jsme dlouho plánovali a o které jsme vás již informovali. Došlo ke kompletnímu přenesení domény webhostingu a jeho aliasů na nový mailserver, který je oproti dosavadnímu mailovému řešení výrazně výkonnější a stabilnější.
Otestujte, že je vše v pořádku.
Důrazně doporučujeme si přenastavit hesla ke všem přeneseným schránkám. To můžete provést v naší klientské administraci https://client.wedos.com/ nebo přes webmail https://wmail.wedos.net/.
Pokud máte problém s připojením do schránek, zkontrolujte si prosím nastavení poštovních klientů dle našich návodů ve znalostní bázi:
http://kb.wedos.com/emaily/mozilla-thunderbird.html
http://kb.wedos.com/emaily/outlook-2007-2010.html

K e-mailům doporučujeme přihlašování pomocí bezpečného šifrovaného spojení s autentizační metodou PLAIN nebo LOGIN. Je však možné se přilásit i nešifrovaně, v takovém případě je ale vyžadována autentizační metoda CRAM-MD5, která zajišťuje zabezpečený přenos hesla. Pokud jste pro připojení používali adresy serveru přidělené k vašemu webhostingu (imap/pop/smtp-12345.m67.wedos.net), nebude potřeba je měnit.

Zkontrolujte si také, zda máte správně nastavené SPF záznamy. Více informací naleznete zde: http://kb.wedos.com/emaily/spf.html.

Do schránek na původním mailserveru je stále možné se přihlásit. Je však nutné zadat speciální tvar přemigrované domény web.cz.mig.wedos.net. Adresa původního webmailového rozhraní je https://we3-webmail.wedos.net/webmail.

Jako bonus jsme se rozhodli vytvořit pro naše zákazníky akci na CZ domény. Aktuálně si je můžete zaregistrovat za bezkonkurenčních 99 Kč bez DPH.

WEDOS Internet, a.s.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
alvao
IT asset management

  IT asset management znamená správu, evidenci a řízení komunikačního vybavení, hardwa ...

ifttt.com-odhlaseni
Vzory hlášek a stránek „odhlásit odběr emailů“

...  které se zobrazí při odhlašování z newsletterů a emailů. Cílem těchto stránek bývá ...

kerio best seller
Kerio – nejlepší prodejci za roky 2006 až 2016

Společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro kom ...

Office2007 konec podpory
Konec podpory Office 2007

Společnost Microsoft po deseti letech od začátku prodejů, ukončí podporu podporu kancelářsk ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *