Dokončena migrace e-mailů Wedos

Po migraci mailů rozesílá poskytovatel hostingových služeb Wedos rozesílá následující: Vážený zákazníku,
úspěšně byla dokončena migrace e-mailů vašeho webhostingu, kterou jsme dlouho plánovali a o které jsme vás již informovali. Došlo ke kompletnímu přenesení domény webhostingu a jeho aliasů na nový mailserver, který je oproti dosavadnímu mailovému řešení výrazně výkonnější a stabilnější.
Otestujte, že je vše v pořádku.
Důrazně doporučujeme si přenastavit hesla ke všem přeneseným schránkám. To můžete provést v naší klientské administraci https://client.wedos.com/ nebo přes webmail https://wmail.wedos.net/.
Pokud máte problém s připojením do schránek, zkontrolujte si prosím nastavení poštovních klientů dle našich návodů ve znalostní bázi:
http://kb.wedos.com/emaily/mozilla-thunderbird.html
http://kb.wedos.com/emaily/outlook-2007-2010.html

K e-mailům doporučujeme přihlašování pomocí bezpečného šifrovaného spojení s autentizační metodou PLAIN nebo LOGIN. Je však možné se přilásit i nešifrovaně, v takovém případě je ale vyžadována autentizační metoda CRAM-MD5, která zajišťuje zabezpečený přenos hesla. Pokud jste pro připojení používali adresy serveru přidělené k vašemu webhostingu (imap/pop/smtp-12345.m67.wedos.net), nebude potřeba je měnit.

Zkontrolujte si také, zda máte správně nastavené SPF záznamy. Více informací naleznete zde: http://kb.wedos.com/emaily/spf.html.

Do schránek na původním mailserveru je stále možné se přihlásit. Je však nutné zadat speciální tvar přemigrované domény web.cz.mig.wedos.net. Adresa původního webmailového rozhraní je https://we3-webmail.wedos.net/webmail.

Jako bonus jsme se rozhodli vytvořit pro naše zákazníky akci na CZ domény. Aktuálně si je můžete zaregistrovat za bezkonkurenčních 99 Kč bez DPH.

WEDOS Internet, a.s.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
google ochrana soukromí
Obsah bezpečnostního emailu od Google

Obsah bezpečnostního emailu od Google: Proč jsme vám tento e-mail poslali? Zabezpečení bereme ...

repasovaný server Dell
Co je to repasovaný server?

Naše slovníková definice Co je to repasovaný server: Repasované servery nejsou nová, ale v mi ...

albert-uctenka
Co dělat když nelze Účtenky velkých prodejců registrovat (Lidl, Albert….)

Píšeme o důvodech proč tisíce a statisíce lidí nemohou účtenky registrovat do Účtenkovky. ...

internetová doména
Co je to webová doména a jak ji získat

...  osobních údajů. Další registrátor je například Wedos, o kterém jsme již dříve ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *