Mafra kupuje online marketingovou agenturu Acomware

Začátkem října rozeslal ředitel internetové firmy Acomware následující sdělení, v kterém ohlašuje že Mafra spolkla (koupila) Acomware: Informace o změně vlastníka společnosti ACOMWARE

Vážení klienti, obchodní partneři, rád bych vám oznámil, že novým strategickým vlastníkem společnosti ACOMWARE se 30.9.2015 stala mediální skupina MAFRA.

Nový strategický vlastník přinese ACOMWARE možnost rychleji rozvíjet služby, které poskytujeme našim zákazníkům. Věříme, že nově získané zkušenosti v oblasti on-line a off-line komunikace přinesou našim klientům a obchodním partnerům nové příležitosti i možnosti růstu. Stejně jako doposud vám budeme „pomáhat vítězit“ v oblasti e-commerce.

Jedním z klíčových faktorů při prodeji ACOMWARE byla skutečnost, že MAFRA jasně deklarovala zájem o co nejmenší strukturální i personální změny uvnitř společnosti. ACOMWARE bude i nadále samostatným subjektem, jehož primárním cílem zůstává posilovat kvalitu a rozsah poskytovaných služeb. Vedení firmy bude působit na stejných nebo obdobných pozicích.

Věříme, že vstup nového vlastníka posílí také naši vzájemnou spolupráci s vámi. Na té se nic nemění – v platnosti zůstávají veškeré vzájemné dohody i plánované činnosti.

Pokud přesto máte jakékoliv dotazy k naší budoucí spolupráci, prosím neváhejte se obrátit na svou kontaktní osobu v ACOMWARE nebo přímo na moji osobu.

Těšíme se na další spolupráci a děkujeme za vaši důvěru!

Jan Penkala
CEO

ACOMWARE s.r.o.
Hvězdova 1689/2a
140 00 Praha 4

———————-

Z dalších zdrojů je patrné, že Mafra koupila 100% podíl v konzultační společnosti Acomware, která se specializuje na segment e-commerce a retail. Mafra  tím rozšiřuje své aktivity v oblasti digitálního marketingu a e-commerce. Mafra skupina spravuje mediální trh prostřednictvím Dnes, Lidové noviny, Lidovky a další. Acomware je známý svými službami v oblasti správy internetové reklamy, emailingu a výkonnostních  PPC kampaní.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
easytask-konci
Online poptávkový systém Easytask.cz končí k 31.10.2017,

...  kategorií, kteří jsou ihned ochotni pomoci.  Online systém je velmi rychlý, nabízí ...

ifttt.com-odhlaseni
Vzory hlášek a stránek „odhlásit odběr emailů“

Připravili jsme vzory, příklady a ukázky stránek které se zobrazí při odhlašování z newsl ...

kerio best seller
Kerio – nejlepší prodejci za roky 2006 až 2016

Společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro kom ...

Office2007 konec podpory
Konec podpory Office 2007

Společnost Microsoft po deseti letech od začátku prodejů, ukončí podporu podporu kancelářsk ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *