Mafra kupuje online marketingovou agenturu Acomware

Začátkem října rozeslal ředitel internetové firmy Acomware následující sdělení, v kterém ohlašuje že Mafra spolkla (koupila) Acomware: Informace o změně vlastníka společnosti ACOMWARE

Vážení klienti, obchodní partneři, rád bych vám oznámil, že novým strategickým vlastníkem společnosti ACOMWARE se 30.9.2015 stala mediální skupina MAFRA.

Nový strategický vlastník přinese ACOMWARE možnost rychleji rozvíjet služby, které poskytujeme našim zákazníkům. Věříme, že nově získané zkušenosti v oblasti on-line a off-line komunikace přinesou našim klientům a obchodním partnerům nové příležitosti i možnosti růstu. Stejně jako doposud vám budeme „pomáhat vítězit“ v oblasti e-commerce.

Jedním z klíčových faktorů při prodeji ACOMWARE byla skutečnost, že MAFRA jasně deklarovala zájem o co nejmenší strukturální i personální změny uvnitř společnosti. ACOMWARE bude i nadále samostatným subjektem, jehož primárním cílem zůstává posilovat kvalitu a rozsah poskytovaných služeb. Vedení firmy bude působit na stejných nebo obdobných pozicích.

Věříme, že vstup nového vlastníka posílí také naši vzájemnou spolupráci s vámi. Na té se nic nemění – v platnosti zůstávají veškeré vzájemné dohody i plánované činnosti.

Pokud přesto máte jakékoliv dotazy k naší budoucí spolupráci, prosím neváhejte se obrátit na svou kontaktní osobu v ACOMWARE nebo přímo na moji osobu.

Těšíme se na další spolupráci a děkujeme za vaši důvěru!

Jan Penkala
CEO

ACOMWARE s.r.o.
Hvězdova 1689/2a
140 00 Praha 4

———————-

Z dalších zdrojů je patrné, že Mafra koupila 100% podíl v konzultační společnosti Acomware, která se specializuje na segment e-commerce a retail. Mafra  tím rozšiřuje své aktivity v oblasti digitálního marketingu a e-commerce. Mafra skupina spravuje mediální trh prostřednictvím Dnes, Lidové noviny, Lidovky a další. Acomware je známý svými službami v oblasti správy internetové reklamy, emailingu a výkonnostních  PPC kampaní.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
google ochrana soukromí
Obsah bezpečnostního emailu od Google

Obsah bezpečnostního emailu od Google: Proč jsme vám tento e-mail poslali? Zabezpečení bereme ...

internetová doména
Co je to webová doména a jak ji získat

Dřív, než vznikla samotná webová doména, byl tady číselný kód počítače připojeného k ...

ověření účtenky online
Ruční kontrola platnosti účtenky, možnost dovolání

...  pořádku máte možnost účtenku ručně zkontrolovat v online formuláři i bez registrace, ...

účtenka-neregistrovana-uctenkovka
Co dělat pokud je účtenka Zamítnuta – Nezaregistrována v loterii Účtenkovka

Přinášíme způsob vyřešení závady kdy je v loterii Účtenkovka po vložení do systému Ner ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *