Kerio firemní síť

Efektivní komunikace a Vaše zabezpečená firemní síť pomocí produktů Kerio!

Potřebujete pomoci či zefektivnit se IT síť, komunikaci mezi zaměstnanci?

Kerio_logoPotřebujete zabezpečit Vaši firemní síť či kontrolovat aktivitu zaměstnanců na Internetu a počítači.

Kerio pomůže zefektivnit firemní komunikaci a spolupráci prostřednictvím e-mailu. Kerio produkty nabízí sdílené kalendáře a kontakty, a to kdykoliv a kdekoliv i z Vašeho mobilního telefonu.

Potřebujete  snížit množství spamu ve Vaší e-mailové schránce? Podpořit spolupráci na projektech, které řeší Vaši zaměstnanci?

Potřebujete snížit náklady za telefon a přitom dále využívat pokročilé funkce jako jsou konferenční hovory, převzetí a přesměrování telefonů či automatické hlasové menu?

Pak potřebujete KERIO na správu sítě či celého IT.  Mezi produkty společnosti Kerio Technologies, které se mohou pochlubit svou snadnou instalací, správou IT, sítí , pokročilými vlastnostmi a zároveň přijatelnou cenou, patří Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator a Kerio Workspace.

Kerio doporučujeme přední  prodejce produktů Kerio na úrovni Kerio Preferred partner. V případě, že Vás některý z produktů Kerio zaujal, neváhejte.

Kerio controlProfesionálním nástrojem pro správu sítí, je vyspělý firewal Kerio Control pro řízení IT sítě. Kvalitní softwarový firewal pomůže snížit náklady na řízení, provozování a ochranu IT sítě. Všechny produkty Kerio na webu výrobce. Pro optimální výkon sítě, lze pořídit hardwarové zařízení (firewal, router, server) Kerio Control Box.

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
ng300w-plp-appliance
Kerio nový firewall router s Wi-Fi NG100W a NG300W

Kerio uvedlo na trh dvě nová hardwarová zařízení s možností Wi-Fi, čím ...  ...

Kerio Control Box nejlepší firewally UTM

...  a správci sítí doporučuje velice kvalitní zařízení Kerio Control Box, které patří ...

default
Kerio mailserver a Microsoft Exchange

...  komunikaci a využívat k tomu e-mail je  vhodný Kerio MailServer. Poskytuje výkonné ...

default
Kerio Control Box – firewall

Kerio Control Box - firewall Kerio Control Box verze 1110 a 3110 je hardwarový firewall určený ...