Kerio Control Box nejlepší firewally UTM

Provozovatelé a správci sítí doporučuje velice kvalitní zařízení Kerio Control Box, které patří momentálně mezi nejlepší firewally (UTM řešení) na celosvětovém trhu ICT. Kerio Control box lze koupit v běžných obchodech, nastavení je na odbornících.

Toto zařízení zvýší bezpečnost sítě a s tím související bezpečný přístup na internet. Technologie SW Kerio Control poskytuje unifikované zabezpečení firemních sítí, charakteristickou komplexní ochranou sítě, kterou můžeme jednoduše analyzovat podrobnými statistikami. Bezpečnostní vrstva s automatickou aktualizací zajišťuje detekci a prevenci vznikajících hrozeb a přitom správcům sítí poskytuje flexibilní nástroje pro správu uživatelů, komplexní řízení šířky pásma a řízení kvality služeb, detailní monitoring sítě a IPsec VPN konektivitu pro desktopy, mobilní zařízení a více poboček.

Kerio Control je navržen tak, aby komplexně ochránil firemní sítě. Navíc je možná webová správa firewallu, která přináší komplexní webovou administraci Kerio Control a poskytuje snadnou konfiguraci UTM zařízení bez ohledu na to, jakou možnost nasazení si zvolíte. IP nástroje umožňují správcům sítě snadno zkontrolovat stav sítě.

Webové administrační prostředí je navrženo tak, aby poskytovalo rychlý přístup k nastavení zabezpečení, správě uživatelů a statistikám. Webová administrace spolehlivě funguje v každém webovém prohlížeči a přináší také optimalizované webové rozhraní pro mobilní zařízení (tablety). Automatické zálohování konfigurace na Samepage.io ochrání před ztrátou důležité konfigurace.

Kerio control Box 1110Majitelé, správci sítí,  vedoucí pracovníci společnosti mohou díky statistikám získat reporty o využívání Internetu za jednotlivé uživatele, skupiny nebo celé sítě, dále pak podrobné reporty o aktivitách jednotlivých uživatelů, využití internetového připojení a v neposlední řadě přehled nejnavštěvovanějších webových stránek.

Zdroj: Maršík | Comes.cz

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
Kerio Personal Firewall – kvalitní firewall zdarma

...  počítače pomocí firewallu zásadní. Srovnání Kerio Personal Firewall  a firewall Zone ...

ikona_wifi
Wifi do restaurace, hotelu, školy, firmy, výroby, skladu…

V dnešní době je zcela běžné mít internetové pokrytí WIFI sítí ve všech veřejných i ne ...

2GB velikost free samepage
Samepage.io velikost cloud úložišitě ve free verzi

...  (vychází 8,3 dolarů na měsíc) Další služby od Kerio Samepage online internetová ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *