Hostovaný emailový server – Kerio Connect

Kerio Connect

Kerio Connect v cloudu nebízí výhody a úspory. Pokud si emailový server Kerio Connect pořídíte na hostoivaném (sdíleném) hardwaru  ušetříte kerio connectnáklady na pořízení serveru, náklady na koupi Connectu a náklady na jeho instalaci a nastavení.  Kerio Connect si můžete pronajmout a vyzkoušet. Převod starých emailů, adresářů, kontaktů , či kalendářů je velmi jednoduchý díky připraveným aplikacím.  Kerio Connect nabízí stejné řešení jako jeho konkurenti – hostovaný Microsoft Exchange server či Gmail Google. Pokud si pořídíte hostovaný Kerio connect snížíte náklady na pořízení a provoz.  Hostingem získáte automatickou záloha dat a archivace.

Kerio Connect je jako hostované řešení dostupný téměř všem. Hlavní výhodou hostingu je sdílení nákladů na nákup, provoz zařízení a služeb mezi více firem.  Hostovaný server Kerio si můžete zařídit sami nebo jej zařídí váš správce sítě.

lidé také hledají: kerio konekt, konnekt, cerio konect. Dále instalace cerio, cloud server hosting conect, alternativa Kerio Connect.

Video – české titulky – Popis Kerio Connect

  Kerio Control, Kerio Workspace

Kerio controlDo rodiny produktů Kerio patří i Kerio Control či Kerio Workspace. Kerio Control chrání firemní síť před útoky zvenčí, monitoruje a důkladně analyzuje síťový provoz a uplatňuje definovaná bezpečnostní pravidla. Jedná se o profesionální síťový firewall.

kerio-workspace logoKerio Worspace je moderní aplikací pomáhající vést projekty, sdílet data a mít přehled o výkonu práce jednotlivých zaměstnanců a kolegů.  Software  Kerio Workspace je plánovací manager (projekt management)

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
default
Migrace ze serveru Microsoft Exchange na Kerio Connect

...  použití nástroje  Kerio Exchange Migration Tool je přechod ze serveru Microsoft ...

SSHFS (SSH File System) instalace Linux server

...  System) je file system klient, který umožňuje správce serveru práci s adresáři a ...

default
Kerio Mailserver byl společností Kerio přejmenován na Kerio Connect

...  emailový server Kerio Mailserver byl společností Kerio přejmenován na Kerio Connect. ...

default
Kerio mailserver a Microsoft Exchange

...  komunikaci a využívat k tomu e-mail je  vhodný Kerio MailServer. Poskytuje výkonné ...