M Files software na management dokumentů

m filesM-files  software na management (správu) dokumentů skrze prohlížeč Internet Explorer (IE). Funguje podobně jako služby DropBox, Google Disk, Microsoft SkyDrive, Samepage Kerio  s funkčnostmi jako klasický Windows Průzkumník.

Do IE lze myší přetáhnout (funkce Drag and Drop) soubory stejně jako v Průzkumníkovi. Tímto lze snadno kopírovat a spravovat tabulky, word dokumenty, fotky, html soubory, obrázky a další.

Do internetového prohlížeče Internet Explorer do instalujete plugin (funkci), které novou funkčnost zajistí. Poté již nemusíte instalovat, žádný další software. Odpadá tím aktualizace  jiných software a učení se s novým programem.

M Files je systém pro správu dokumentů v online prostředí. Umožňuje začleňování dokumentů s pokročilou možností vkládání metadat. Slouží k pohodlnému verzování dokumentů včetně uchovávání historie verzí. Zajišťuje rychlé vyhledávání a centrální správu dokumentů.

Dokumenty jsou uležené v cloudu externího serveru. Jedná se o outsourcing správy dokumentů.

Více informací o M-Files

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
alvao
IT asset management

...  asset management znamená správu, evidenci a řízení komunikačního vybavení, hardware a ...

easytask-konci
Online poptávkový systém Easytask.cz končí k 31.10.2017,

Easytask.cz je poptávková služba pro vytížené marketéry a další specialisty ve firmách. Po ...

ifttt.com-odhlaseni
Vzory hlášek a stránek „odhlásit odběr emailů“

Připravili jsme vzory, příklady a ukázky stránek které se zobrazí při odhlašování z newsl ...

kerio best seller
Kerio – nejlepší prodejci za roky 2006 až 2016

Společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro kom ...

One Response to M Files software na management dokumentů

  1. Michal napsal:

    V Česku není Mfiles moc rozšířené i když vyhrálo nějaké srovnání podobných ECM. U nás jistě vede google dokumenty. Četl jsem, že i Kerio se svým Workspace opustilo klasické řešení kdy jsou dokumenty na vašem serveru a teď jede jen online na Samepage.V Česku není Mfiles moc rozšířené i když vyhrálo nějaké srovnání podobných ECM. U nás jistě vede google dokumenty. Četl jsem, že i Kerio se svým Workspace opustilo klasické řešení kdy jsou dokumenty na vašem serveru a teď jede jen online na Samepage.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *