AVG 2013 pro dotykové dipleje, ochrana sítě a PC

AVG MediaCenter logo, ochrana PCCo je nového antivirovém balíčku AVG 2013?

 • AVG je softwarový produkt na ochranu lokální počítačů (PC), síťových komponent i přenosných zařázení. AVG chrání před cílenými útoky, tak před viry či jiným škodlivým software.
 • AVG 2013 nabízí uživatelské rozhraní, které podporuje ovládání pomocí dotykového displeje. Ovládání tímto způsobem je dáno spoluprácí mezi koncovými uživateli a vývojovým týmem.  Ovlávádání AVG díky dotykové obrazovce usnadní přístup k nejčastěji používaným nastavením. AVG 2013 je schopné prýce v operačním systému Windows ® 8 (vyzkoušeno na testovací verzi).
 • AVG 2013 nabízí zlepšený výkon ,který vede ke snížení času od spuštění o 26% a  urychlení skenování až o 36% času. Uživatelské rozhraní, které se načítají přes 200% rychleji (od * Dennis Technology Labs, August 2012 ).
 • Syytém důležitosti (raputace) technologický souborů, které dále zvyšují detekci a snižuje falešné poplachy (viry, trojské koně, …).
 • Plynulejší instalace s novým prvky na úvodní obrazovce.
 • Posílený a zjednodušený firewall usnadňuje uživatelům vybrat, jak chtějí přizpůsobit své nastavení v zájmu ochrany jejich soukromí a identity (online, internetu).
 • AVG Internet Security 2013 je dodáván s integrovaným bezpečnostním firewallem, AVG LinkScanner ®, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware a technologie pro ochranu proti WiFi hacking.
 • Ochranou počítače (PC) se zvyšuje ochrana celé počítačové sítě.
 • Doplnění AVG 2013 Internet Security rozsah, AVG PC TuneUp ® udržuje PC a síť. Počítač poté běží hladce a se špičkovým výkonem při čištění pevného disku. Při čištění počítače terým se stanoví otázky, životnost baterie u notebooků, eliminuje zmrazení a „pády“.

Zdroj: http://mediacenter.avg.com/en/news/avg-unveils-2013-product-range.html

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
Windows 8 – kde najít start a jak počítač vypnout

...  pracovních stanicích, ale i na tabletech kde jsou dotykové displeje. Zobrazí se ...

samolepka na víko notebooku bílá
Samolepky na notebook, nálepky na notebook, ochranné fólie

...  levně a rychle vylepšit jeho vzhled. Druhou funkcí je ochrana, protože nálepky na ...

2 komentářů k: AVG 2013 pro dotykové dipleje, ochrana sítě a PC

 1. […] funkcí je ochrana, protože nálepky na notebookpředcházejí již zmíněnému poškrábání. Poškrábanou nálepku lze snadno vyměnit za […]

 2. […] Pokud jste si již nainstalovali Windows 8 zjistili jste, že v levém menu chybí ikona Start a není zde možnost počítač vypnout. Tlačítko Start je v nejnovější verzi operačního systému Windows 8 skryto. Tlačítko start se zobrazí po najetí myší do levého dolního rohu. Výrobce firma Microsoft předpokládá, že Windows 8 bude nainstalováno nejen na klasických pracovních stanicích, ale i na tabletech kde jsou dotykové displeje. […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *