ALVAO Asset Management

ALVAO Asset Management dokonalý přehled o hardware a software

ALVAO Asset Management je informační systém, který vám zajistí dokonalý přehled o hardwarové a softwarové situaci v celé vaší firmě. Alvao umí monitorovat běh programů i počítačů

Základem systému je evidence počítačů, předmětů, serverů, tiskáren, aplikací a  software. Tato evidence nezastupuje běžnou účetní evidenci majetku, ale rozšiřuje ji o specifické informace a funkce, které potřebují pracovníci ICT ke své práci.

Software ALVAO Asset Management Vám poskytne dokonalý přehled o hardware a software situaci v celé Vaší organizaci a všech pobočkách. S využitím nejmodernějších metod dokáže ALVAO detekovat hardware a software na dálku a nenutí techniky ručně obcházet každé PC ani instalovat agenty a díky tomu lehce zvládnou provést inventuru majetku a softwarový audit.

Pomocí modulu HW/SW Usage Monitoring můžete snadno získat přehled o tom, jak jsou vaše počítače a software využívány, a zefektivnit tak prostředky vynaložené na HW a SW.

U každého počítače vidíte, jak dlouho byl zapnutý za poslední měsíc a za posledních 12 měsíců. Stejnou informaci můžete zjistit i nad záložkou software. Mezi software lze zařadit i OS Windows, webové prohlížeče a další

Díky této aplikaci máte přehled o svém IT a zároveň jej můžete kontrolovat.

Zdroj informací a obrázků :

 

Prosím neblokujte reklamu. Tvorbě webu věnujeme hodně času a jeho provoz není zadarmo. Příjmy z kliknutí na reklamu nám umožňují nabízet obsah zdarma.

Podobné a související články
alvao
IT asset management

...  asset management znamená správu, evidenci a řízení komunikačního ...

default
Evidence počítačů, tiskáren, serverů, software

...  a všech pobočkách a místech, je vhodný software ALVAO Asset Management. Alvao je ...

alvao
Software na evidenci počítačů

...  pražská IT společnost používá k evidence aplikaci ALVAO . Společnost ALVAO je ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *